На Чернігівщині триває збір допомоги для постраждалих в Авдіївці

05.02.17

unnamed 300x200 - На Чернігівщині триває збір допомоги для постраждалих в АвдіївціУ Чернігові та районах області продовжується збір гуманітарної допомоги для постраждалих в Авдіївці (Донецька область), яку ініціював благодійний фонд «Наш край».

Сьогодні до Чернігова черговий гуманітарний вантаж доставили активісти «Нашого краю» з міста Семенівка Чернігівської області.

Як повідомив голова Семенівської районної партійної організації «Нашого краю» Олександр Жовтобрюх, активність у зборі допомоги виявили депутати всіх рівнів Семенівського району та сільські голови.

«Ми зібрали для жителів Авдіївки переважно продукти харчування – домашню консервацію, картоплю, олію, крупи та солодощі», – повідомив Олександр Жовтобрюх.

Всього до Чернігова з Семенівки доставлено понад 600 кг гуманітарної допомоги.

Як повідомлялося, на Чернігівщині «Наш край» ініціював збір допомоги для постраждалих в Авдіївці.

У Чернігові пункти збору допомоги для жителів Авдіївки організовано у Деснянській (пр. Перемоги, 141) та Новозаводській (вул. І.Мазепи, 19) районних у місті радах. Довідки за телефоном: 0-800-80-11-77

Нагадаємо, з 29 січня Авдіівка потерпає від обстрілів бойовиків. У місті перебої з електропостачанням, воду подають за графіком, у домівках ледь тепло.