На Чернігівщині стартував конкурс проектів серед депутатів «Нашого краю»

22.02.17

«Працюю на благо нашого краю» – з такою назвою розпочався конкурс проектів серед депутатів «Нашого краю» у Носівській об’єднаній територіальній громаді. Організатором і ініціатором його проведення виступила Чернігівська обласна організація «Нашого краю».

Конкурс започатковано з метою продемонструвати ефективну роботу депутатів в сфері соціального, економічного та культурного розвитку Чернігівщини.

За словами координатора партійного будівництва у Чернігівській області Юрія Музики, конкурс проектів є новою формою роботи депутатів. “Першими, хто візьме участь у конкурсі, ми обрали Носівську громаду, де у місцевій раді “Наш край” представляють 16 депутатів. Важливо, щоб запропоновані на конкурс проекти, віддзеркалювали потреби місцевих жителів, та були створені за пропозиціями і участі громадян у їх реалізації”, – наголосив Юрій Музика.

Конкурс триватиме з 20 лютого до 5 квітня 2017 року. Усі проекти автори презентуватимуть членам конкурсної комісії. Обов’язковою умовою є підтримка проекту місцевими жителями.

Загалом, проекти можуть стосуватись благоустрою та озеленення територій, соціальних ініціатив, проведення культурних, мистецьких, спортивних, молодіжних заходів. Переможець проекту отримає 50 000 грн на його реалізацію