На Чернігівщині питання передачі лісів в ОТГ потребує доопрацювання,- «Наш край»

05.10.18

Питання реформування і передачі дочірніх підприємств «Чернігівоблагролісу», що розглядалося під час чергової сесії Чернігівської обласної ради 4 жовтня, і викликало численні дискусії, потребує доопрацювання та вироблення єдиної позиції. Про це заявила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник.

На її думку, під час розгляду цього питання фактично вирішувалася доля лісів Чернігівщини.

«Різні політичні сили представили чотири проекти рішення з різними пропозиціями та своїм баченням вирішення проблеми. Утім, перед початком сесії дійсно було подано спільне клопотання від фракцій «Наш Край», «Радикальної партії», «Батьківщини» та «БПП» про зняття з розгляду проектів рішень щодо агролісів», – зазначила Ольга Чередник.

Вона уточнила, що мета таких дій – досконало доопрацювати це питання у форматі вже створеної робочої групи і вироблення єдиної позиції.

«На момент прийняття клопотання про зняття з розгляду проектів по агролісам було правильним і логічним. Адже жоден із пропонованих «лісових» проектів не набрав би потрібної кількості голосів. А це означає, що процес передачі лісів затягнулася б на невизначений час. Замість конструктивну все перейшло б у площину судової тяганини і «позиційної» війни між облрадою та громадами», – пояснила депутат облради.

«Ми ініціювали і надалі будемо відстоювати розширення прав громад на розпорядження своїми ресурсами з отриманням додаткового фінансового забезпечення», – підсумувала Ольга Чередник.