На Чернігівщині пройшов семінар для депутатів “Нашого краю”

13.02.17

20170211_10273811 лютого у Батурині пройшов семінар для депутатів від “Нашого краю”. У ньому взяли участь представник центрального штабу партії “Наш край” Валерій Клименко, міський голова Батурина Леонід Душа, координатор партійного будівництва області Юрій Музика, депутати Батуринської міської та Коропської селищної рад.

Провела семінар експерт Інституту політичної освіти Ольга Омельчук.

Програма семінару складалась з теоритичної та практичної частин.

Учасники семінару отримали знання щодо структури органів місцевого самоврядування та процедури прийняття рішень, організації роботи постійних депутатських комісій, тимчасових контрольних комісій ради та погоджувальної ради, статуса депутата місцевої ради, його прав та обов’язків. Також дізнались про організацію роботи помічників-консультантів депутатів місцевих рад та основи діловодства.

Представник центрального штабу партії Валерій Клименко, зазначив, що саме Чернігівщина є міцним фундаментом політичної сили.

«Люди на місцях довіряють «Нашому краю» і партія продовжує розвиватися», – сказав він.

Координатор партійного будівництва “Нашого краю” Юрій Музика наголосив, що партія постійно дбає про підвищення рівня професійної компетентності депутатів.

“Минулого року майже 500 депутатів різних рівнів взяли участь у тренінгах і семінарах, що організовував “Наш край” на Чернігівщині, – повідомив Юрій Музика.

Також він додав, що у Батурині “Наш край” має значну підтримку, адже міський голова і більшість у міській раді представляють саме цю політичну силу.

Під час проведення семінару його учасники отримали необхідні теоретичні знання, обмінялись досвідом та опрацювали змодельовані практичні ситуації.

Після семінару відбулось підбиття підсумків навчання та вручення сертифікатів. Депутати отримали партійні квитки та значки «Нашого краю».