На Чернігівщині представники «Нашого краю» відкрили сучасний адміністративний центр у Кіптях

12.10.17

На Чернігівщині представники «Нашого краю» відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг у Кіптях – центрі громади, яку очолює представник “Нашого краю” Володимир Кучма.

В урочистих заходах взяли участь «нашокраївці» – перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, депутат обласної ради, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Ірина Грозенко, Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.

Почесним гостем у Кіптях став Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом. Він переконаний, що рішення мають приймати на місцях – це фундаментальний принцип децентралізації.

«Послуги повинні бути ближчими до людей. А люди, у свою чергу, повинні контролювати цей процес. Усе має відбуватися на їхніх очах і за їхньої участі», – зазначив Мартін Хаґстрьом .

Центр надання адміністративних послуг Кіптівської громади розпочав свою роботу рік тому під девізом «Мінімум часу – максимум послуг». Зараз у центрі працюють 10 співробітників (5 – у Кіптях, і стільки ж – у віддалених селах). Жителі громади можуть отримати майже 100 адміністративних послуг. Аналогічні адмінцентри працюють лише у кількох громадах України. У Кіптях сучасний адмінцентр розміщений у капітально відремонтованому приміщенні, оснащений сучасною технікою та програмним забезпеченням. Цього року партнерами громади стали українські та шведські експерти у рамках Програми «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення». Завдяки їх підтримці і було оновлено ЦНАП.

«Із перших днів утворення громади вбачали перспективу саме в наданні адміністративних послуг», – заявив під час відкриття голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма.

Почесні гості урочистого заходу разом із керівниками обласної ради перерізали стрічку та завітати до модернізованого Центру надання адміністративних послуг Кіптівської ОТГ, де ознайомилися з роботою Центру та поспілкувалися з працівниками.