На Чернігівщині ОТГ не підтримують поштову реформу, -“Наш край”

30.08.18

На Чернігівщині місцеві об’єднані територіальні громади не підтримують поштову реформу, що реалізується зараз у регіоні в якості пілотного проекту, та занепокоєні її подальшим впровадженням. Про це повідомила депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю», керівник регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко.

За її словами, до неї постійно звертаються голови ОТГ з критикою реформування поштових відділень, що насправді передбачає їх закриття у невеликих селах.

«Реформа недоречна на Чернігівщині. Спочатку говорили, що вона буде впроваджуватися на території Куликівського, Ріпкинського і Чернігівського районів, а зараз впроваджуються в усіх районах. Я буду відстоювати інтереси селян, бо реформа недолуга, вона йде проти людей», – наголосила Ірина Грозенко.

Вона додала, голова Комарівської ОТГ Юрій Кантур, якого підтримував на виборах «Наш край», передав до Чернігівської ОДА близько 200 підписів проти впровадження поштової реформи.

“Жителі громади вкрай занепокоєні реформою «Укрпошти» і перспективами закриття стаціонарного поштового відділення у Комарівці, де проживають 1200 мешканців. Там мають залишитися замість чотирьох тільки двоє листонош. Про жодне покращення послуг не йдеться, оскільки 60% місцевих жителів – пенсіонери, для яких буде надзвичайно складно прийти у центр села і вистояти у черзі. Крім того, графік роботи пересувних відділень із жителями громади ніхто не узгоджував”, -повідомила Ірина Грозенко.

“Жителі громади висловили свою категоричну незгоду з поштовою реформою і просять обласну владу втрутитися у ситуацію, щоб не допустити скорочення листонош і закриття стаціонарного відділення зв’язку”,- підсумувала Ірина Грозенко.