На Чернігівщині «Наш край» не дозволив закрити школу

27.08.18Dity v shkoli - На Чернігівщині «Наш край» не дозволив закрити школу

На Чернігівщині депутати від «Нашого краю» захистили  Пекарівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів від закриття. Про це повідомив голова виконкому обласної організації партії Юрій Музика.

За його словами, школу закрили у червні на підставі рішення суду через приписи працівників ДСНС в області.

“Натомість батьки школярів і педагогічний колектив почали відстоювати право свого навчального закладу на функціонування. Тим паче, що село, яке входить до складу Сосницької ОТГ, розташоване на значній віддалі від інших населених пунктів громади і підвозити учнів до школи можна тільки у сусідній район”, -зазначив Юрій Музика.

Він додав, сьогодні під час сесії Сосницької селищної ради депутати від «Нашого краю» підтримали збереження навчального закладу.

“Це питання на засіданні сесії викликало палку дискусії. Хоча потім усі депутати одноголосно підтримали відновлення роботи навчального закладу”, -повідомив Юрій Музика.

Він наголосив, рішенню депутатів передувала і підготовча робота.

“Я особисто провів консультації із керівництвом управління освіти і науки Чернігівської ОДА та Головного управління ДСНС в області. Опрацьовано шляхи організації навчального процесу та усунення виявлених раніше порушень. «Наш край» зацікавлений, щоб школи у селах працювали, і діти мали можливість отримати якісні освітні послуги”, -підсумував Юрій Музика.