На Чернігівщині «Наш край» є лідером за результатами виборів у трьох ОТГ

04.05.17

На Чернігівщині на виборах у ради трьох ОТГ – Менській, Козелецькій, Комарівській – «Наш край» став лідером за кількістю отриманих депутатських мандатів. За підсумками перших виборів у трьох об’єднаних територіальних громадах висуванці політичної партії «Наш край» отримали 21 депутатський мандат (чверть усіх можливих).

Жителі Комарівської ОТГ своїм головою обрали Юрія Кантура, кандидатуру якого підтримував «Наш край». За нього проголосували 43,27% виборців, головного опонента Віктора Бондаренка підтримали 32,95% тих, хто прийшов на виборчі дільниці. За результатами виборів до складу Комарівської сільської ради увійшли 7 депутатів від «Нашого краю» (із 22 депутатських мандатів), по одному з округів мають ще відбутися перевибори.

Потужна команда «Нашого краю» пройшла до Менської міської ради – 11 депутатів із 34. У Козелецькій селищній раді «Наш край» будуть представляти 3 депутати.

Всього тепер у Чернігівській створено 19 об’єднаних територіальних громад, 5 з яких очолюють представники «Нашого краю».