На Чернігівщині «Наш край» висуватиме кандидатів на місцевих виборах в усіх ОТГ

06.07.20

Політична партія «Наш край» на Чернігівщині висуватиме кандидатів на посади голів та у депутати рад усіх 57 ОТГ на місцевих виборах, що заплановані на 25 жовтня. Таке рішення озвучили під час Форуму Чернігівської обласної організації партії «Наш край», що відбувся 4 липня у Батурині – одному із символів української державності.

Учасниками зібрання були народні депутати України Сергій Шахов (співголова партії «Наш край») та Борис Приходько. На форум прибули депутати обласної, міських, районних рад, міські, селищні, сільські голови, представники районних партійних організацій, активісти і майбутні кандидати на участь у місцевих виборах.

Борис Приходько підкреслив, що проведення форуму свідчить – «Наш край» залишається провідним гравцем на політичній карті області. «Офіційно заявляю, що ми братимемо участь у виборах 25 жовтня», – наголосив він. Борис Приходько зауважив, що партійна організація на Чернігівщині системно працює з 2015 року, активно просуваючи ідеї децентралізації, розвитку громад, і нині, за результатами своєї політичної  діяльності, входить до регіональних лідерів в Україні.

Сергій Шахов закликав «нашокраївців» до єдності та злагодженої командної роботи. «Об’єднаємося разом і зможемо перемогти. Наша команда – тисячі перевірених, а не десятки довірених! Ніхто не вірив, що «Наш край» зможе перемагати. Ми завершимо цей рік перемогою, і покажемо, що у нас є люди, які вміють працювати та наводити порядок», – наголосив народний депутат

Голова обласного партійного осередку Ольга Чередник повідомила, що парторганізація провела аудит своїх лав і нових очільників призначено у 18 районних та міських партійних організаціях. Також під час форуму йшлося про створення первинних партійних осередків, підготовку кандидатів до участі у місцевих виборах, роботу з потенційними членами ТВК і ДВК. Окреслено завдання у цих напрямах діяльності.

Голова виконкому Юрій Музика акцентував на якісному складі списків кандидатів у депутати від «Нашого краю». Резервом для цього, на його думку, є чинні депутати і голови ОТГ, партійні активісти, «основними критеріями відбору мають бути активність людини, її впливовість та фаховість».

«Команда «Нашого краю» посідає лідируючі позиції за ефективністю своєї діяльності. В області не існує інших політичних сил, що так глибоко розуміються на регіональній проблематиці і готові взяти персональну відповідальність за розвиток своїх сіл, селищ та міст», – резюмував Борис Приходько.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять народного депутата України, співголови партії Валерія Давиденка, який трагічно загинув 23 травня. Учасники зібрання пообіцяли і надалі продовжувати його справу.

Форум «Нашого краю» пройшов із дотриманням епідеміологічних вимог в умовах адаптивного карантину. Зокрема, усім присутнім було проведено температурний скринінг, роздано захисні маски, використовувалися санітайзери. У залі учасники форуму розміщувалися із дотриманням соціальної дистанції.