На Чернігівщині «Наш край» висунув понад 1500 кандидатів до рад різних рівнів

19.09.20

«Наш край» у Чернігівській області іде на місцеві вибори потужною командою, представників якої сьогодні було презентовано під час обласної  партійної конференції.

На Чернігівщині політична сила висуває понад 1500 кандидатів у депутати рад різних рівнів та 47 кандидатів на посади голів ОТГ. На посаду Чернігівського міського голови «Наш край» висунув Олександра Соколова, а також 42 кандидати у депутати Чернігівської міськради.

Партія пропонує жителям Чернігова й області програму розвитку краю – «7 кроків», метою якої є покращення якості життя кожного жителя регіону.

Також «Наш край» запропонував різним політичним силам, громадським діячам та волонтерам підписати Меморандум про прозорі і чесні вибори, аби разом протидіяти порушенням виборчого законодавства та не допустити фальсифікацій результатів народного волевиявлення.

Лідер партії у Чернігівській області, народний депутат України Борис Приходько переконаний, що «Наш край» забезпечить добробут жителів Сіверського краю. Разом зможемо зробити більше, щоб життя чернігівців стало кращим!