На Чернігівщині «Наш край» виступив проти закриття шкіл

19.06.17

На Чернігівщинні депутати від «Нашого краю» виступили проти закриття шкіл у кількох населених пунктах району. Про це повідомила депутат Новгород-Сіверської районної ради від “Нашого краю” Віра Бондаренко.

За її словами, фракція “Нашого краю”у районній раді  не голосувала за закриття загальноосвітніх навчальних закладів у селах Фаївка, Мамекино та Лизунівка.

“Фракція “Нашого краю” не голосувала за закриття загальноосвітніх навчальних закладів у селах Фаївка, Мамекино та Лизунівка. Такі соціально чутливі рішення на голосування потрібно ставити лише після загальних зустрічей та обговорень з громадою, і тільки потім схвалювати”, – переконана Віра Бондаренко.

Загалом за результатами розгляду питань, депутати Новгород-Сіверської районної ради від інших фракцій підтримали рішення щодо ліквідації Кам’янсько-Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, створивши на базі її Кам’янсько-Слобідську загальноосвітню школу І ступеня, та Фаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Не проголосували за припинення діяльності Лизунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Мамекинської загальноосвітньої школи І ступеня.

Водночас, “Наш край” підтримав програми, що стосуються сфери охорони здоров’я. Зокрема, схвалено районну цільову програму забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2017-2018 роки, а також програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки.