На Чернігівщині «Наш край» висадив ялівцеву алею

08.10.18

У Городні на Чернігівщині депутати й активісти «Нашого краю» висадили ялівцеву алею. Ініціатором акції, приуроченої до Дня вчителя, став керівник фракції «Наш край» у Городнянській міській раді Ігор Романенко.

Учасники заходу посадили на території місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, де навчаються понад 800 школярів, майже 100 кущів ялівцю.

Долучилися до озеленення пришкільної території вчителі, учні, батьки, а також Городнянський міський голова Андрій Богдан і керівник виконкому Чернігівської обласної організації партії Юрій Музика.

Він назвав цю акцію символічною, оскільки вона відбулася напередодні професійного свята освітян. «Я переконаний, що ця вічнозелена алея від «Нашого краю» буде радувати не одне покоління місцевих учнів та їхніх педагогів, надихаючи на досягнення у навчанні і праці», – зазначив Юрій Музика.

Андрій Богдан подякував команді «Нашого краю» за озеленення і поліпшення благоустрою місцевого навчального закладу. Він зауважив, що такі добрі справи сприяють розвитку громади та об’єднують людей.