На Чернігівщині «Наш край» вирішуватиме медичні проблеми у Семенівській громад

06.10.17

DSC 1067 300x199 - На Чернігівщині «Наш край» вирішуватиме медичні проблеми у Семенівській громад Представники «Нашого краю», що балотуються до Семенівської міської ради, акцентують увагу на вирішенні медичних проблем. Про це заявив кандидат у депутати міської ради від «Нашого краю», завідувач терапевтичного відділення Семенівської райлікарні Володимира Здота, якого непокоїть ситуація із медициною на Семенівщині.

За його словами, йдеться не тільки про хронічне недофінансування галузі, а й недолугі спроби переселити інфекційне відділення райлікарні зі спеціально обладнаного корпусу до основного приміщення лікарні.

На думку Володимира Здота, представники влади говорять про економію коштів на опалення, але в цьому випадку є загроза значно більших витрат через розповсюдження інфекційних захворювань на території громади.

“Інфекційне відділення має спеціальні бокси й окремі санвузли, як того вимагають санітарні норми. Натомість в основному приміщенні лікарні таких умов для хворих не буде, а тому в рази зростає ймовірність поширення інфекцій через повітря, воду і т.д”, – зазначив він.

Він наголосив, що у міськраді Семенівської ОТГ він має намір відстоювати питання соціального захисту медичних працівників, забезпечення лікарень медикаментами для екстреної допомоги.

“Особливо гострим на сьогодні на Семенівщині є питання з виплатою заробітної плати медичним працівникам, адже вони на початку жовтня отримали зарплати тільки за липень”, – додав він.

Кандидат у депутати Семенівської ради від «Нашого краю», завідувач хірургічного відділення Семенівської ЦРЛ, лікар вищої категорії Михайло Бузань теж має намір опікуватися питаннями медицини. DSC 1078 300x199 - На Чернігівщині «Наш край» вирішуватиме медичні проблеми у Семенівській громад

Він нагоосив, що лікарня у громаді має бути збережена і розвиватися.

“Семенівська ОТГ є дуже віддаленою від обласного центру, а тому її жителі теж повинні мати доступ до якісної медичної допомоги. Семенівська лікарня потребує сучасного медичного обладнання, а молоді лікарі – забезпечення житлом”, – переконаний Михайло Бузань.

Партія «Наш край» виступає категорично проти знищення ланки первинної допомоги та скорочення штату поліклінік.

Політична партія «Наш край» у Семенівську міську раду об’єднаної територіальної громади, де перші вибори відбудуться 29 жовтня, висунула 27 кандидатів. Це відомі у Семенівці та селах люди – професіонали своєї справи, лідери громадської думки, ті, кому не байдужа доля майбутньої громади і її жителів. Очолює партійний список «Нашого краю» заступник директора Семенівського відділення «Приватбанку» Олексій Желтобрюх, який нині є депутатом Семенівської районної ради від «Нашого краю».