На Чернігівщині «Наш край» відстоює збереження поштових відділень у селах

03.04.18

Представники політичної партії «Наш край» відстоюватимуть збереження стаціонарних поштових відділень у селах Чернігівщини. Про це заявила депутат обласної ради від «Нашого краю» Надія Міклухо-Маклай під час обговорення проекту «Сільське відділення», що у якості пілотного буде впроваджуватись на Чернігівщині.

За її словами, ситуація у селах не відповідає інформації, яку оприлюднює керівництво Укрпошта щодо неякісної і безвідповідальної роботи листонош.

“У сільській місцевості особливо важливо зберегти робочі місця, створити умови для якісної та сучасної роботи поштових відділень, покращити рівень обслуговування сільського населення”, – зазначила Надія Міклухо-Маклай.

Також, повідомила вона, представники «Нашого краю» в регіоні підтримують пропозиції щодо узгодження проекту реформування сільських відділень із затвердженим планом створення ОТГ у Чернігівській області.

“Тільки у цьому випадку буде знайдено оптимальну модель співпраці. За підсумками обговорення в облраді схвалено рішення створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники «Укрпошти», ОДА та депутати обласної ради. Робоча група має напрацювати пропозиції і запропонувати компромісні рішення у спірних питаннях”, -переконана Надія Міклухо-Маклай.

Як відомо, пілотний проект «Сільське відділення» має запрацювати на Чернігівщині з 1 червня, і до кінця року пересувні бригади мають запрацювати у всіх селах, де мешканців менше 2 тисяч. Із 443 сільських відділень на Чернігівщині до проекту включать 433, зміни можуть стосуватися роботи майже 90% поштових відділень у селах Чернігівської області.

В «Укрпошті» пояснюють це прагненнями оптимізувати витрати та поліпшити якість обслуговування сільських клієнтів.