На Чернігівщині «Наш край» відстоює продовження децентралізації

26.09.18DSC 0695 - На Чернігівщині «Наш край» відстоює продовження децентралізації

На Чернігівщині політична партія «Наш край» продовжує відстоювати проведення децентралізації.

Як повідомила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник, в області політична сила відстоює принципи децентралізації і прагне контролювати дії влади щодо створення нових об’єднаних громад, а також пропонує справедливий розподіл коштів на діяльність і розвиток громад.

Серед актуальних питань підтримки децентралізації Ольга Чередник називає розширення повноважень ОТГ на землі, які знаходяться за межами населених пунктів; передачу районних дочірніх підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до комунальної власності міських, селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад Чернігівської області; прискорення процесу децентралізації, надання місцевим громадам усіх повноважень та фінансових ресурсів, які їм необхідні для розвитку, призначення та проведення виборів до ОТГ.

На сьогодні в області вже працюють 37 ОТГ, водночас, на перші вибори в ОТГ чекають Озерянська, Борзнянська, Киїнська, Новобілоуська, Хмільницька об’єднані громади. Довибори в ОТГВертіївська та Любецька громади.

«Сьогодні «Наш край» змінює політичну карту області та України: ми делегуємо до влади господарників, людей справи. Адже представники «Нашого краю» – це люди, які  мають не лише активну громадянську позицію, значний життєвий та управлінський досвід, але й користуються заслуженим авторитетом земляків, є лідерами суспільної думки», – сказала Ольга Чередник.