На Чернігівщині «Наш край» відстоює права учасників АТО на землю

01.03.18

У Мені Чернігівської області фракція «Нашого краю» у міській раді відстоює права учасників АТО на отримання земельних ділянок. Про це повідомив голова Менської районної організації «Наш край» Володимир Булавка.

За його словами, цього тижня під час сесії міської ради представники БЮТ, «радикалів» та «аграріїв» на чолі з міським головою, проголосували проти виділення землі учасникам АТО для ведення сільського господарства, як це передбачає чинне законодавство.

“Мотивація – надати землю після проведення її інвентаризації. Фракції «Наш край» і БПП голосувала «за» виділення землі, але голосів було недостатньо», – прокоментував Володимир Булавка.

Він підкреслив, що відмова у виділенні землі містить значні корупційні ризики, оскільки терміни проведення інвентаризації земель Менської ОТГ не визначено, а тому можна говорити про затягування питання та загрози, що понад 80 учасників АТО залишаться взагалі без земельних наділів.

“Крім того, у кулуарах міської ради не виключають, що за відмовою учасникам АТО стоїть прагнення менських чиновників на чолі з міським головою, проти якого триває суд за отримання хабара, теж мати незаконне матеріальне заохочення”, – наголосив Володимир Булавка.

Володимир Булавка повідомив, що «Наш край» має намір ініціювати проведення позачергової сесії міської ради ОТГ для вирішення цього питання.