На Чернігівщині “Наш край” відправив черговий гуманітарний вантаж у зону АТО

06.03.18

Черговий гуманітарний вантаж з Чернігівщини відправив “Наш край” у зону АТО. Про це повідомив керівник благодійного фонду “Наш край” Олександр Любарець.

За його словами, до фонду звернулись бійці 54-ої бригади з проханням про допомогу.

“До фонду звернулись бійці 54-ої бригади з проханням про допомогу. Відгукнулися на нього, насамперед, депутати фракції «Наш край» Чернігівської міської ради, а також інші небайдужі жителі Чернігівщини. Бійцям відправлено продукти харчування, термобілизну, теплі речі, газові примуси тощо», -зазначив Олександр Любарець.

Як відомо, благодійний фонд «Наш край» створений у 2015 році. Фонд допомагає малозабезпеченим верствам населення Чернігівської області: людям похилого віку, пенсіонерам, інвалідам, одиноким, ветеранам, членам їхніх сімей, людям, які потребують лікування та іншим категоріям соціально незахищених осіб. Завдяки співпраці з іноземними  партнерами надана матеріально-технічна допомога понад 10 медичним і соціальним закладам у різних районах Чернігівщини.

Усі, хто хочуть надати допомогу, можуть долучитися до діяльності благодійного фонду «НАШ КРАЙ». Телефон «гарячої лінії» – 0-800-80-11-77.