На Чернігівщині «Наш край» сприяє вирішенню проблемних питань в ОТГ

01.02.19IMG 9573 e1480449600637 - На Чернігівщині «Наш край» сприяє вирішенню проблемних питань в ОТГ

Дорадчу раду об’єднаних територіальних громад при голові Чернігівської ОДА вирішили створити голови ОТГ під час зустрічі в облдержадміністрації. Про це повідомила депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край», виконавчий директор регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко.

За її словами, до неї звернулися керівники громад із проханням створити раду при голові облдержадміністрації, аби мати можливість обговорювати та оперативно вирішувати різні проблемні ситуації. Ірина Грозенко зробила відповідний запит і голова ОДА Олександр Мисник теж схвалив цю пропозицію.

«Перше засідання дорадчої ради ОТГ заплановане на середину лютого. Планується, що до цієї ради увійдуть усі голови громад – хто виявить бажання, адже це все добровільно. Засідання дорадчої ради проводитимуться один раз на квартал, а між ними діятиме президія як робочий орган у складі 5-6 голів ОТГ, яких оберемо на першому засіданні дорадчої ради», – розповіла Ірина Грозенко.

Вона уточнила, що дорадча рада дозволить вирішувати питання розвитку інфраструктури, розподілу додаткових державних субвенцій та інші нагальні питання, які турбують керівників об’єднаних територіальних громад.

«У Чернігівській області партія «Наш край» постійно підтримує децентралізацію. І зараз ми маємо високі показники створення ОТГ, тому є необхідність допомагати і розвивати громади. Головне, що у цих питаннях маємо порозуміння з керівництвом облдержадміністрації», – сказала депутат облради.