На Чернігівщині «Наш край» схвалив програму підтримки правоохоронних органів

28.08.18talalaivka - На Чернігівщині «Наш край» схвалив програму підтримки правоохоронних органів

На Чернігівщині депутати від «Нашого краю» у Талалаївській селищній раді схвалили програму підтримки правоохоронних органів, аби поліпшити криміногенну ситуацію у громаді. Про це повідомив селищний голова Юрій Величко, якого підтримував “Наш край”.

Він наголосив, за його ініціативою це питання було винесено на розгляд депутатів, зважаючи на непоодинокі випадки підпалів у громаді, хуліганство, крадіжки та інші правопорушення.

«Ми заслухали начальника місцевого відділу поліції та прийняли рішення виділити кошти із бюджету громади на підтримку правоохоронних органів. Озвучили вимогу селищної ради до поліції щодо посилення їхньої роботи у громаді», – зазначив Юрій Величко.

За його словами, у процесі голосування 18 депутатів селищної ради, насамперед, представників «Нашого краю», підтримали програму.

“Під час сесії досягнуто домовленостей про посилення піших патрулів у Талалаївці. Крім того, вирішуватиметься питання про відеоспостереження. Сподіваюсь, що життя у Талалаївській ОТГ буде безпечним, а криміногенна ситуація контрольованою”, – повідомив він.

Крім того, наголосив Юрій Величко, разом із керівниками Талалаївської РДА і районної ради підписали звернення до керівництва вищих правоохоронних органів держави.

«Просимо вашого безпосереднього втручання і негайного введення на територію району військ Національної гвардії України задля врегулювання криміногенної ситуації та відновлення контролю обстановки з боку правоохоронних органів. Також просимо провести неупереджене і результативне розслідування резонансних злочинів, провести перевірку, дати відповідну оцінку діяльності працівників правоохоронних органів Талалаївського району», – говориться у тексті звернення.