На Чернігівщині «Наш край» розпочав підготовку до місцевих виборів

11.03.20

Чернігівська обласна організація політичної партії «Наш край» проводить аудит діяльності своїх районних осередків і починає підготовку до місцевих виборів, що мають відбутися восени цього року. Таке рішення схвалено на обласних партійних зборах, що пройшли у Чернігові.

Учасниками заходу стали співголова «Нашого краю», народний депутат України Валерій Давиденко, керівниця обласної організації партії Ольга Чередник, голова виконкому обласного партійного осередку Юрій Музика, депутати обласної і міської рад, представники міст та районів Чернігівщини.

Валерій Давиденко наголосив, що зміна центральної влади, на жаль, не принесла поки що змін на краще в Україні, тому до влади на місцевому рівні мають прийти ефективні лідери, ті, хто мають досвід професійної діяльності і зможуть продукувати позитивні зміни для людей. Саме таких місцевих лідерів у своїх лавах об’єднує політична партія «Наш край». «Якщо не ми, то ніхто цього не зробить!», – переконаний народний депутат України. На Чернігівщині представники політичної партії «Наш край» з 2015 року працюють над питаннями децентралізації, відстоюють інтереси жителів регіону щодо передачі у власність громад лісів, ініціюють і впроваджують актуальні для жителів області цільові програми.

На думку Юрія Музики, «Наш край» сьогодні – єдина сила, що у Чернігівській області відстоює інтереси громад і їхніх жителів, що доводиться щоденною практичною роботою депутатів рад різних рівнів. «Щоб мати успіх на місцевих виборах, потрібно і надалі розбудувати партійну структуру, йти у владу потужною командою», – зазначив Юрій Музика.

Під час зборів схвалено рішення до кінця березня проаналізувати діяльність депутатських фракцій «Нашого краю» у всіх радах, місцевих партійних організацій, а також продовжити створення партійних осередків у тих населених пунктах, де поки їх немає.

На сьогодні офіційно виборча кампанія має стартувати 5 вересня. Під час осінніх виборів жителям краю доведеться обирати 56 голів ОТГ на Чернігівщині, понад 500 старост і понад 1000 депутатів сільських, селищних, міських та обласної рад.