На Чернігівщині «Наш край» разом із жителями Макошиного відзначив День селища

10.07.17

Жителі селища Макошине, що входить до складу Менської ОТГ, на вихідних відзначили День селища та 865 років з часу заснування. Активно долучилися до організації свята представники «Нашого краю».

Народне гуляння супроводжувалося виставкою народних майстрів, концертною програмою творчих колективів, серед яких – відома не тільки на Менщині циркова студія. Представники благодійної організації «Нащадки Аратти» представили унікальний вишитий місцевою майстринею рушник, якому виповнилося 150 років. Реліквія зберігається у музеї організації.

Родзинкою свята став конкурс страв із сала від місцевих господинь. Перемогу здобула жителька Макошиного, яка презентувала журі сало у шоколаді.

Роздаючи нагороди учасникам і переможцям конкурсів, виконувач обов’язків старости Макошиного Роман Коваленко (депутат Менської міської ради від «Нашого краю») підкреслив, що такого яскравого дня народження селища не було б без підтримки місцевих підприємців, які активно допомогли з організацією святкування.

«Хотілося б подякувати підприємцю Перепечаю Володимиру Борисовичу,  депутату обласної ради Сергію Нужняку («Наш край»), а також  Володимиру Булавко, представнику «Нашого краю» у нашому районі. Усі  разом вони допомогли нам у святкуванні», — наголосив Роман Коваленко.

День селища в Макошиному тривав упродовж дня і завершився молодіжною дискотекою.