На Чернігівщині «Наш край» разом із жителями Володькової Дівиці відзначив 390-річчя села

31.07.17

ВД-2Представники “Нашого краю” разом з жителями села Володькова Дівиця, що входить до складу Носівської ОТГ, на вихідних відзначили День села і 390 років з часу його заснування.

Народне гуляння супроводжувалося виставкою народних майстрів, концертною програмою місцевих творчих колективів. Особливістю святкування став конкурс краси «Міні міс – 2017», учасниці якого презентували журі та глядачам сукні із утилізаційних матеріалів – пластику, фольги, поліетилену тощо.

Також за підтримки депутата обласної ради від «Нашого краю Сергія Баришовця відбувся футбольний турнір.

Представник «Нашого краю» Юрій Музика зазначив, що Володькова Дівиця є одним із найбільших сіл Носівської ОТГ, і спільними зусиллями, за активної підтримки депутатів різних рівнів, у громаді будуть вирішуватися нагальні проблемні питання. Насамперед, йдеться про ремонт дороги та реконструкцію місцевого будинку культури.

Привітав жителів Володькової Дівиці представник “Нашого краю”, заступник Носівського міського голови Олександр Яловський. Святкування у Володьковій Дівиці тривало упродовж дня.

Як відомо, населенний пункт Володькова Дівиця був заснований 390 років тому на так званій “королівщині” – земельних фондах короля Польщі. Осадник села – польський аристократ Володьковський, від прізвища якого і пішла назва села.