На Чернігівщині «Наш край» проводить тренінги для активістів та пропагує чесні вибори

27.06.16

Днями на Чернігівщині для активістів «Нашого краю» стартував навчальний проект «Чесні вибори на 206-му окрузі». Кілька годин тренери проекту, а це провідні юристи області та політичні експерти, вчили партійців, як правильно виявляти факти підкупу виборців і незаконної агітації в окрузі.

«Ми вдячні керівникам проекту за те, що надали нам можливість отримати важливу інформацію. Ми маємо знати, що вчиняти, коли є якісь неправомірні дії з боку кандидатів у депутати чи їхньої команди», — сказала активістка партії «Наш край» Людмила Давиденко.

«Наших активістів ми націлили на те, що треба зробити все, аби вибори були чесними, щоб не було підкупу, щоб не роздавалася гречка, щоб йшла боротьба словом», — заявив голова фракції «Наш край» у Ріпкинській райраді Петро Головач.

За словами керівника проекту Сергія Гривка, до кінця виборів активісти політичної сили «Наш край» будуть не лише вести жорсткий контроль перебігу виборчого процесу, а й пропагувати чесні вибори. Після завершення тренінгового тижня, юристи та політичні експерти проекту «Чесні вибори на 206-му окрузі» оголосять перші результати моніторингу округу щодо підкупів виборців.

Як відомо, партія «Наш край» не висувала свого кандидата по 206-му округу.