На Чернігівщині «Наш край» продовжує кампанію за зниження тарифів

15.01.21

Політична партія «Наш край» продовжує на Чернігівщині активну кампанію щодо недопущення підвищення тарифів. Як повідомив депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Юрій Музика, депутати від партії у радах різних рівнів ініціюють звернення щодо скликання позачергових сесій місцевих рад.

«Мета сесій – затвердження звернень до центральних органів влади щодо недопущення підвищення тарифів. Люди делегували депутатам право представляти їхні інтереси і ми як депутати маємо відстояти добробут жителів наших сіл, селищ, міст», – зазначив Юрій Музика.

Він підкреслив, що звернення щодо скликання сесій подано до Ніжинської районної, Бобровицької, Носівської, Городнянської міської, Талалаївської селищної, Мринської, Височанської, Комарівської сільської рад.

«Ми розпочали роботу ще наприкінці минулого року й активно продовжуємо її зараз. Адже підвищення тарифів ще більше поглиблює економічну кризу в Україні і призводить до подальшого зубожіння наших громадян. У період пандемії держава має підтримувати громадян, а не забирати в них останні гроші за комунальні послуги. Ми виступаємо категорично проти підвищення тарифів на газ, електроенергію і тепло», – наголосив Юрій Музика.

Як повідомлялося, 13 січня Новгород-Сіверська міська рада схвалила звернення до центральних органів влади щодо недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Депутат Новгород-Сіверської міської ради від «Нашого краю» В’ячеслав Кауфман на початку засідання наголосив про необхідність схвалення цього звернення і першочерговість його розгляду.

Також вже схвалено відповідне звернення на сесії Сухополов’янської сільської ради.