На Чернігівщині «Наш край» працює у громадах

28.08.17

Представники центрального апарату та Чернігівської обласної організації «Нашого краю» здійснили робочу поїздку у громади області. Про це повідомляє Чернігівська прес-служба “Нашого краю”.

Партійці побували у двох об’єднаних територіальних громадах Чернігівської області – Батуринській та Кіптівській, очолюваних представниками «Нашого краю» Леонідом Душею і Володимиром Кучмою, йдеться у повідомленні.

За словами Батуринського міського голови Леонід Души, завдяки командній роботі “Нашого краю” вдалося досягти позитивних змін.

“Завдяки командній роботі депутатів “Нашого краю” – збільшено надходження до місцевого бюджету. Ремонтуються школа і ФАПи, створюються нові робочі місця. Наголос робиться на розвиток малого підприємництва: запрацював цех з виробництва сиру, планується відкриття цеху глибокої заморозки ягід. Зважаючи на унікальне історичне минуле гетьманської столиці, відбувається розвиток туризму”, – наголосив Леонід Душа.

Про свою успішну діяльність розповів і голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма. Він презентував гостям роботу місцевого центру надання адміністративних послуг, що є одним із кращих в Україні. Також йшлося про розвиток громади, створення робочих місць для молоді, підтримки культури та спорту.

У зустрічах взяли участь представник центрального апарату партії Валерій Клименко, керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник, представник обласної організації партії Юрій Музика.