На Чернігівщині “Наш край” подбав про дозвілля для дітей

01.06.17

unnamed 4 300x199 - На Чернігівщині "Наш край" подбав про дозвілля для дітейНапередодні Міжнародного дня захисту дітей, представники «Нашого краю» подбали про змістовне дозвілля юних чернігівців. Про це повідомила депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради від «Нашого краю» Тетяна Васкова.

За її словами, понад 30 дітей з малозабезпечених сімей 31 травня побували на екскурсії в Батурині.

“Понад 30 дітей з малозабезпечиних сімей, які відвідують позашкільний навчальний заклад “Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” у Чернігові, побували на екскурсії в Батурині. Допомогу в організації поїздки надали управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, депутати Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Богдан Ткаченко та Володимир Коваленко”, – повідомила Тетяна Васкова.

У гетьманській столиці діти відвідали цитадель Батуринської фортеці, садибу Кочубея, палац останнього гетьмана України Кирила Розумовського, дізналися цікаві факти з історії своєї Батьківщини.

Також вони зустрілись з Батуринським міський головою Леонідом Душею (представником «Нашого краю»), який очолює одну з успішних об’єднаних територіальних громад Чернігівщини. Леонід Душа подбав про безкоштовні екскурсії та харчування для юних чернігівців.

Тетяна Васкова переконана, такі подорожі мають пізнавальне та патріотичне значення для дітей.

“Діти залишилися задоволені поїздкою, адже не так і часто для них випадає нагода подорожувати. Переконана, відвідування Батурина мало для вихованців центру не тільки пізнавальне, а й патріотичне значення”, – підсумувала вона.