На Чернігівщині «Наш край» підтримав Чемпіонат області з самбо

17.05.19

У Ніжині Чернігівської області відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків 2005-2010 років народження, проведення якого підтримав обласний осередок політичної партії «Наш край».

Організаторами Чемпіонату виступили Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА та Чернігівська обласна Федерація самбо, за підтримки ГО «Всеукраїнський громадський актив України» і політичної партії «Наш край». У Чемпіонаті області взяли участь близько 200 дітей та підлітків з різних міст області, зокрема, Чернігова, Ніжина, Ріпок, Прилук, Бобровиці.

На урочистому відкритті Чемпіонату президент Чернігівської обласної Федерації самбо Петро Пекур  привітав усіх учасників і відзначив грошовою винагородою Наталію Чистякову – вихованку тренера Сергія Полтавцева, яка привезла додому золото та чемпіонський пояс, завойовані у Лімассолі (Кіпр), де проходив Чемпіонат Європи з боротьби самбо.

На сьогодні Федерація самбо Чернігівщини активно працює над розвитком і популяризацією цього виду єдиноборства. Зокрема, самбо нині включено до шкільної програми з фізкультури. Йдеться також про включення до програми Олімпійських ігор.

Самбо – це не лише вид спортивного єдиноборства і система протидії противнику без застосування зброї, а й система виховання, що сприяє розвитку морально-вольових якостей, патріотизму і громадянської позиції. Заняття самбо формують сильний характер, стійкість та витривалість, сприяють виробленню самодисципліни та розвитку якостей, необхідних для досягнення життєвих цілей.