На Чернігівщині «Наш край» організував військово-патріотичний табір

18.06.181 2 - На Чернігівщині «Наш край» організував військово-патріотичний табір

2 1 225x300 - На Чернігівщині «Наш край» організував військово-патріотичний табірВійськово-патріотичний табір «Я – українець!» відкрився поблизу Чернігова за підтримки представників політичної партії «Наш край» – депутатів рад різних рівнів від політичної сили. Про це повідомив організатор табору, депутат Новозаводської районної у місті ради від «Нашого краю» Олександр Стрішний.

За його словами, з 16 червня упродовж двох тижнів 60 дітей з Чернігова та області (віком від 10 до 16 років) матимуть активний відпочинок і змістовне дозвілля, спрямоване на військово-патріотичне виховання. Серед учасників табору – також діти з багатодітних родин та воїнів АТО.

“Упродовж зміни учасники табору проживатимуть у військових наметах і матимуть харчування з польової кухні. З дітьми працюватимуть досвідчені та професійні вихователі, заплановані екскурсії, вивчення історії рідного краю. Крім того, діти пройдуть курс виживання в екстремальних умовах. Кожен день для вихованців табору буде тематичним”, – зазначив Олександр Стрішний.

Він додав, однією з умов перебування в таборі – відсутність гаджетів.

“Планується, що до вихованців табору «Я-українець!» завітають представники поліції, ДСНС та інших служб, які розкажуть дітям про свою діяльність. Однією з умов перебування у таборі для дітей – не користуватися мобільними телефонами та іншими гаджетами”, -наголосив Олександр Стрішний.

Він розповів, «Наш край» зробив вагомий внесок в організацію табору, суттєву допомогу надали також партнери – місцеві підприємства, громадські організації та інші.

«Табір у такому форматі проводиться вдруге на Чернігівщині і цього літа плануються кілька змін. У нас створено всі умови для того, аби діти навчалися самостійності, розуміли важливість здорового способу життя і занять спортом, а ще були справжніми патріотами своєї землі і рідного краю. Всього у таборі за літо відпочинуть близько 200 чернігівських дітей», – підсумував Олександр Стрішний.