На Чернігівщині «Наш край» організував продовольчий ярмарок

24.04.17

mena2 300x200 - На Чернігівщині «Наш край» організував продовольчий ярмарокУ Великодний тиждень «Наш край» та голова Менської громади Олександр Мисник організували у Мені продовольчий ярмарок.

На ярмарок підтримати Менську команду «Нашого краю» та Олександра Мисника, який балотується на голову об’єднаної територіальної громади, приїхав народний депутат України від «Нашого краю» Сергій Шахов. У Верховній Раді він представляє громаду Луганщини, тому акцентував, що найголовніше сьогодні – мир і реальні справи, а не популістські гасла.

Також ярмарок відвідали депутати «Нашого краю» з різних рад Чернігівщини, зокрема, Сергій Нужняк, який представляє фракцію партії у Чернігівській облраді. Кращим досвідом роботи поділилися голови успішних громад від «Нашого краю» Володимир Кучма (Кіптівська ОТГ Козелецького району) та Леонід Душа (Батуринська ОТГ Бахмацького району).

У центрі Мени упродовж дня тривала торгівля: усі охочі мали змогу придбати продукти харчування високої якості за цінами виробників. Організатори зробили акцент на продукцію саме місцевих товаровиробників.

За словами Олександра Мисника, у багатьох регіонах України проходять такі продовольчі ярмарки.

«Перший ярмарок ми започаткували у Мені. У планах проводити такі ярмарки двічі на рік – перед Великоднем і перед Покровою», – наголосив керівник району.

Ярмарок супроводжувався концертною програмою, конкурсами та розвагами для дітей. Атмосферу гарного настрою жителям і гостям Мени створювали творчі колективи з Чернігова, сіл району і райцентру. Учасники ярмарку залишилися задоволеним і висловлювали подяку організаторам.