На Чернігівщині «Наш край» йде на вибори у Козельці, Мені та Комарівці

28.03.17

чернівці 245x300 - На Чернігівщині «Наш край» йде на вибори у Козельці, Мені та КомарівціСьогодні на Чернігівщині пройшли збори районних організацій політичної партії «Наш край», під час яких відбулося висування кандидатів у депутати об’єднаних територіальних громад – Козелецької, Комарівської (Борзнянський район) та Менської. Про це повідомила керівник Чернігівської обласної організації ПП «Наш край» Ольга Чередник.

За її словами, на всеукраїнському з’їзді було прийнято рішення про участь партії у місцевих виборах у всіх ОТГ, які відбудуться 30 квітня. «На Чернігівщині це три нові громади, і скрізь «Наш край» сформував потужні команди кандидатів у депутати, які об’єднують професійних авторитетних людей, що заслужено користуються повагою у земляків», – сказала Ольга Чередник.

Вона також зазначила, що «Наш край» підтримуватиме кандидатів на посади голів об’єднаних громад, що балотуються як самовисуванці. У Мені – це кандидат на посаду міського голови Олександр Мисник (наразі голова Менської районної ради), у Козельці – кандидат на посаду селищного голови Валентин Бригинець (діючий селищний голова), у Комарівці – кандидат на посаду сільського голови Юрій Кантур (діючий сільський голова).

«Ці кандидати уже отримували підтримку жителів громади і нині мають усі шанси на перемогу», – підкреслила Ольга Чередник.

Вона також додала, що на Чернігівщині «Наш край» послідовно відстоює децентралізацію, організаційно і методично допомагає створювати нові об’єднані територіальні громади. На сьогодні у регіоні працюють уже 16 ОТГ.

Нагадаємо, на виборах у грудні 2016 року у Чернігівській області «Наш край» здобув високу підтримку жителів краю. За підсумками виборів в 11 об’єднаних територіальних громадах 11 та 18 грудня політична партія «Наш край» на Чернігівщині отримала 58 депутатських мандатів. Із значним відривом від конкурентів висуванець «Нашого краю» Леонід Душа очолив Батуринську міську ОТГ (із довірою виборців 78%), Володимир Ігнатченко, якого підтримував «Наш край», став керівником Носівської міської ОТГ (за нього проголосували 53,9% тих, хто взяв участь у перших виборах громади).

«Результати виборів в області засвідчили налаштованість наших земляків на позитивні зміни та успішний соціально-економічний розвиток. Про це свідчить впевнена перемога «Нашого краю» – партії, що підтримує розвиток об’єднаних громад. Люди висловилися за забезпечене і комфортне життя на території своїх громад. Для цього вони обрали сили і представників, які, на їхню думку, здатні вирішувати поставлені завдання»,- підкреслила Ольга Чередник.

Депутатські фракції партії в обласній, міських та районних радах захищають реальні, а не нав’язані політиками, інтереси чернігівців.