На Чернігівщині «Наш край» із місцевими жителями святкував День села Горбове

17.07.17

На Чернігівщині представники партії «Наш край» разом із місцевими жителями відсвяткували День села Горбове, що на Куликівщині. Свято відбулося 15 липня.

Як повідомила представник «Нашого краю» Любов Наумець, традиційно свято відбулося на берегу місцевого озера Ледань – там глядацькі місця були облаштовані на тюках соломи, що було досить зручно і додало святу особливого колориту.

Місцеві аматорські творчі колективи представили концертну програму з участю мавок і водяного, дівчата сплели «вінок села» та пустили його на воду. Також відбувся флешмоб «Танець єдності», до якого приєдналися усі учасники святкового дійства. Родзинкою Дня села у Горбовому став виступ козаків із добре відомого на Чернігівщині «Соколиного хутора», які представили виставу кінного театру. Крім того, під час відзначення Дня села відбулися різноманітні виставки та конкурси, пройшли спортивні змагання, визначення найкращого букету.

«Як завжди, День села у Горбовому пройшов на дуже високому рівні. В офіційних виступах учасники свята відзначили депутатів Куликівської районної ради і місцевої сільської ради від «Нашого краю», які постійно працюють над вирішенням проблемних питань громади, а також доклали усіх зусиль, аби свято відбулося», – розповіла Любов Наумець.