На Чернігівщині «Наш край» ініціював та схвалив соціальні програми

05.05.18Sotsialne taksi - На Чернігівщині «Наш край» ініціював та схвалив соціальні програми

Носівська міська рада, де більшість депутатів обрано від партії «Наш край», під час чергової сесії схвалила соціальні програми, необхідні жителям ОТГ. Про це повідомила секретар Носівської міської ради Людмила Недолуга (представниця «Нашого краю»).

За її словами, депутати, зокрема, затвердили програму «Соціальне таксі».

«До нас звернулася громадська організація «Сила матері» й актуалізувала проблемне питання пересування людей з особливими потребами на лікування, реабілітацію тощо, тому ми вирішили в ОТГ створити соціальне таксі», – пояснила Людмила Недолуга.

Вона додала, програма передбачає придбання спеціального автотранспорту, пристосованого для інвалідних візків, який працюватиме при місцевому територіальному центрі.

«Ми плануємо ефективно вирішити це питання, робота зі створення соціального таксі вже розпочалася», – зазначила секретар Носівської міськради.

Також депутати затвердили програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018-2023 роки. Як уточнила Людмила Недолуга, міська рада забезпечить придбання для хворих знеболюючих препаратів. Вона додала, що останні 5 років у населених пунктах Носівської ОТГ рівень онкологічних захворювань є високим, тому є необхідність підтримати хворих.