На Чернігівщині «Наш край» готується до виборів в ОТГ

23.10.17

На Чернігівщині «Наш край» провів навчання для голів і членів дільничних виборчих комісій, які братимуть участь у місцевих виборах, що відбудуться 29 жовтня.

Зокрема, навчання пройшло для всіх членів ДВК, які в громадах представляють партію «Наш край». Учасниками тренінгів, що відбулися на вихідних в Ічні, Сосниці та Бобровиці, стали близько 150 членів ДВК. Тренінг на тему: «Підвищення якості виборчого процесу в ОТГ-2017» провів кваліфікований тренер. Основна увага акцентувалася на проблемних моментах у роботі ДВК, механізмах протидії різноманітним порушенням, чіткому дотриманню вимог виборчого законодавства.

Спілкуючись із членами виборчих комісій, керівник виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика наголосив, щоб перші вибори голів та депутатів рад 14 ОТГ Чернігівщини відбулися у рамках чинного законодавства.

«Жителі громад обирають голів і депутатів рад ОТГ, тож важливо, щоб волевиявлення людей не було спотворено чи сфальсифіковано. Я переконаний, що представники «Нашого краю» забезпечать прозорість і чесність виборчого процесу у день голосування та під час встановлення результатів», – наголосив Юрій Музика.

Нагадаємо, 29 жовтня пройдуть вибори в 202 ОТГ по всій Україні.