На Чернігівщині «Наш край» готовий до виборів ОТГ 24 грудня

18.12.17

На Чернігівщині «Наш край» провів навчання для голів і членів виборчих комісій, які братимуть участь у місцевих виборах, що відбудуться 24 грудня у Городнянській, Варвинській, Линовицькій та Височанській ОТГ.

Учасниками тренінгу «Підвищення якості виборчого процесу в ОТГ-2017» , що відбулися на вихідних у Городні та Високому Борзнянського району, стали понад 60 членів ДВК, які в громадах представляють партію «Наш край».

Основна увага акцентувалася на проблемних моментах у роботі ДВК, механізмах протидії різноманітним порушенням, чіткому дотриманню вимог виборчого законодавства.

Спілкуючись із членами виборчих комісій, керівник виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика наголосив на важливості проведення виборів у рамках чинного законодавства. За його словами, важливо, щоб волевиявлення людей не було спотворено чи сфальсифіковано.

«Я переконаний, що представники «Нашого краю» забезпечать прозорість і чесність виборчого процесу у день голосування та під час встановлення результатів», – підсумував він.