На Чернігівщині «Наш край» допоміг зібрати до школи першокласників

20.07.17

На Чернігівщині благодійний фонд «Наш край» допоміг зібрати дітей до школи. Трьом родинам у Куликівці виконавчий директор фонду Олександр Любарець вручив шкільну форму і рюкзаки із необхідним канцелярським приладдям для майбутніх першокласників.

Керівник фонду зауважив, що організація надала допомогу двом родинам учасників АТО (в одній із них батько, на жаль, помер після повернення із війни) та багатодітній родині.

«Ми розуміємо, що зібрати дитину до першого класу нині коштує досить дорого, і такої допомоги потребують значно більше родин навіть у Куликівському районі. А тому, впевнений, що до діяльності благодійного фонду долучаться небайдужі чернігівці, які хочуть і можуть допомогти тим, хто цієї допомоги потребують», – наголосив він.

Олександр Любарець додав, що діяльність благодійного фонду «Наш край» здійснюється за рахунок пожертв українських підприємців, меценатів, небайдужих громадян.

«Спільними зусиллями ми зможемо допомогти більшій кількості людей», – підкреслив керівник фонду. Він також зазначив, що такі акції фонд планує і в інших районах Чернігівщини.

Родини з Куликівки висловили вдячність за надану допомогу, а діти пообіцяли добре навчатися у школі.

Довідка: Благодійний фонд «Наш край» створений у 2015 році. Фонд допомагає малозабезпеченим громадянам Чернігівської області: людям похилого віку, пенсіонерам, інвалідам, одиноким, ветеранам, членам їхніх сімей, людям що потребують лікування та іншим категоріям соціально незахищених осіб. Завдяки співпраці з іноземними  благодійними фондами надана матеріально-технічна допомога понад 10 медичним і соціальним закладам у різних районах Чернігівщини. Також фонд доставляв гуманітарні вантажі для бійців у зону АТО та жителів Авдіївки на Донбасі.

Усі охочі надати допомогу, можуть долучитися до діяльності благодійного фонду «Наш край». Телефон для довідок: 067-46-43-773.