На Чернігівщині «Наш край» допоміг багатодітній родині після пожежі придбати житло

30.01.20

Представники Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» допомогли багатодітній родині Самоненків із Михайло-Коцюбинської громади після пожежі придбати нове житло. Зібрані кошти на новий будинок вручив Миколі та Ользі Самоненкам голова виконкому облорганізації «Нашого краю» Юрій Музика. Подружжя отримало гроші й оформили із продавцем будинку у нотаріуса договір купівлі-продажу нерухомості.

За словами Ольги Самоненко, вони проживають у селі Антоновичі, що входить до складу Михайло-Коцюбинської ОТГ. Торік влітку підпалили їхній будинок, вогонь знищив усе майно. Жінка із трьома дітьми 14, 11 і 7 років ледь врятувалися, чоловіка якраз вдома не було. «Після пожежі спочатку жили у кумів, потім нам дозволили пожити у сусідньому будинку, який власники використовували у якості дачі», – розповідає жінка.

У селищній раді характеризують родину позитивно. Коли трапилася біда, гроші для погорільців збирали у різних селах громади, а потім звернулися за допомогою до партії.

Як наголосив Юрій Музика, представники політичної сили не могли залишитися осторонь цієї історії і вирішили допомогти, адже чужого горя не буває. «Ми зібрали кошти серед своїх активістів – загалом 30 тис. грн – і передали родині для придбання власного житла у селі Антоновичі», – сказав він. Юрій Музика підкреслив, що Чернігівська обласна організація політичної партії «Наш край» вже не вперше долучається до проектів допомоги жителям області у скрутних ситуаціях. Зокрема, необхідна допомога надавалася постраждалим від повені у Чернігові по вул. Декабристів, мешканцям Ічні і прилеглих сіл після вибухів військових складів із боєприпасами.