На Чернігівщині «Наш край» допомагає громадам об’єднуватися

13.04.17

Депутат Чернігівської обласної ради від «Нашего края», голова постійної комісії з питань розвитку та реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко минулого тижня провела робочі зустрічі з керівниками та активами Журавської, Озерянської, Брагінцівської, Мармизівської, Кухарської сільських рад Варвинського району з питань утворення об’єднаних територіальних громад.

За словами Ірини Грозенко, жителям Варвинського району влада запропонувала створити громаду у межах району, але люди думають інакше і не погоджуються з цим рішенням.

«Нас запросили в Озеряни на зустріч із активом кількох сіл. Представників населених пунктів, насамперед, цікавили переваги і недоліки об’єднання, бо громада має намір розвиватися окремо», – сказала вона.

Ірина Грозенко вичерпно відповіла на питання та надала методичні рекомендації, як створювати об’єднану територіальну громаду.

«Ми фактично підготували пакет документів щодо створення Озерянської ОТГ на Варвинщині для подання в облдержадміністрацію», – зазначила депутатка.

Також цього тижня к Ірина Грозенко провела зустріч у Талалаївці, у якій взяли участь представники усіх сільських рад, які планують об’єднуватися. Талалаївський район є одним із найменших у Чернігівській області – об’єднує 14 сільрад, і люди погоджуються об’єднатися навколо Талалаївки.