На Чернігівщині «Наш край» допомагає родинам із новонародженими

18.10.17діти - На Чернігівщині «Наш край» допомагає родинам із новонародженими

Депутати Кіптівської сільської ради наприкінці 2016 року за ініціативою представника “Нашого краю”, голови ОТГ Володимира Кучми схвали програму підтримки народжуваності у громаді на 2017-2019 роки, і сьогодні успішно впроваджують її у життя.

За словами секретаря Кіптівської сільської ради Віти Кучми, цього року допомогу у сумі 20 тис. грн вже отримали п’ять родин, ще плануються виплати одній родині.

“Для отримання допомоги від громади родина подає мінімальний пакет документів. Водночас є обов’язкова умова, що кошти від громади мають бути витрачені батьками виключно на потреби малюка. Родини з новонародженими задоволені, адже з народженням дитини стільки всього батькам потрібно придбати», – розповідає Віта Кучма.

Одними з перших отримали допомогу від Кіптівської громади подружжя Івашків. Наталія і В’ячеслав Івашків та їхній первісток Микола, який народився у травні цього року, проживають на території Кіптівської ОТГ – у селі Новий Шлях.

«Це добре, що у громаді є така допомога. Для нас вона дуже важлива, адже з народженням дитини необхідні і ліжечко, і візок, і різноманітні засоби догляду. Саме на це ми і витратили отримані кошти”, – зазначила Наталія Івашків.

За її словами, у Кіптівській громаді є всі умови для молодих родин.

“У Кіптівській громаді є всі умови для молодих родин – і робота, і підтримка народжуваності. Така програма у громаді має діяти і надалі, а ще варто цей досвід поширювати на всі ОТГ – не тільки Чернігівщини, а й України”, -підсумувала Наталія Івашко.