На Чернігівщині «Наш край» долучився до організації міжрайонних змагань із зимової риболовлі

25.02.19

На Чернігівщині обласний осередок політичної партії «Наш край» долучився до організації міжрайонних змагань з підльодного лову риби “Довженківська зима – 2019”, що відбулися на вихідних на річці Десна поблизу села Змітнева Сосницького району.

За словами заступника голови Сосницької районної ради Геннадія Смаглюка (представника «Нашого краю»), змагання збирають любителів зимової риболовлі уже десятий рік поспіль. І цього року до Сосницького краю прибули 28 команд рибалок із Бахмацького, Ічнянського, Коропського та Корюківського районів. Усього – майже 90 рибалок, наймолодшому з яких виповнилося тільки 10 років, а найстаршому – 72.

«Наша ідея утвердилася. Ми популяризуємо спортивний лов риби. Хочемо, аби більше було рибалок-любителів і менше браконьєрів», – поділився Геннадій Смаглюк.

Змагання проходили у трьох номінаціях – хто упіймав найбільше риби, команда з найбільшим уловом та найважча рибина. Рибалити одному рибалці дозволялося тільки однією вудкою. З упійманої риби приготували традиційну юшку, якою пригощали усіх охочих.

Відвідав змагання і голова обласного виконкому ПП «Наш край» Юрій Музика. Він підкреслив, що представники «Нашого краю» не тільки організували свято, а й стали активними учасниками. Зокрема, депутати від партії були в командах Сосниці, Бахмача та Коропа. «Свято вдалося на славу. Всі залишилися задоволені», – сказав Юрій Музика. Торік «Наш край» також підтримував змагання із зимового лову риби на Сосниччині.