На Чернігівщині «Наш край» долучився до відзначення Дня Сосниці

13.09.17

На Чернігівщині “Наш край” долучився до святкування Дня селища Сосниці, що відома як Батьківщина видатного кінорежисера Олександра Довженка.

Розпочалось святкування із урочистого відкриття у центрі селища металевої скульптури за мотивами гербу Сосниці.

Офіційну частина заходу продовжили на центральній площі селища загальним молебнем за мир в Україні.

Привітати зі святом жителів селища прибули почесні гості, серед них – перший заступник голови Чернігівської обласної ради, представник «Нашого краю» Валентин Мельничук.

У своїй промові він наголосив, що селищу  є чим і ким пишатись.

“Сосниця має славну і багату біографію, сторінки якої  торкаються древніх часів  Київської Русі, Гетьманської держави, історії легендарного Сосницького полку, безмежної мужності  пращурів, дідів і батьків у роки світових і визвольних війн, а нині – героїв, які відважно захищають рубежі  нашої держави на сході України”, -зазначив він.

Також під час святкування відбулося театралізоване дійство за участю територіальних громад, установ та організацій району. Родзинкою заходу стало силове шоу від Олександра Пеканова. Колективи художньої самодіяльності із Сосниці, Коропа та Городні презентували святкову концертну програму.

Як повідомив заступник голови Сосницької районної ради, представник «Нашого краю» Геннадій Смаглюк, «Наш край» встановив безкоштовний бабут у центрі Сосниці а також пригощав дітей солодкою ватою.