На Чернігівщині найбільше депутатів місцевих рад від «Нашого краю» – підсумки обласного форуму

22.01.18

Підсумки діяльності “Нашого краю” за минулий рік та перспективи на 2018 обговорювали на обласному форумі партійці у Чернігові.

250 депутатів рад різних рівнів, партійні активісти та прихильників «Нашого краю»  зібрались, щоб обговорити розвиток партії .

За словами співголови партії Олександра Мазурчака, “Наш край” завершив 2017 рік потужною командою – 4 тис. депутатів у місцевих радах та 110 голів рад різних рівнів, та у підсумку разом із парламентськими партіями ввійшов до п’ятірки переможців за кількістю обраних депутатів.

«За два з половиною роки в Україні обрано практично 5 тисяч депутатів сільських, селищних, районних, міських та обласних рад, які є нашими представниками. На нас звернули увагу як на молоду прогресивну політичну силу. Наше завдання сьогодні – навести порядок у державі. Я переконаний, що ми це зможемо зробити», – наголосив він.

Також він підкреслив, що однією з кращих обласних партійних організацій стала Чернігівська.

“Тут партія активно підтримує децентралізацію – нині в області успішно функціонують вже 37 ОТГ. Майже у  кожній з них голови чи депутати від “Нашого краю” стають ініціаторами важливих соціальних проектів”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Голова обласної партійної організації Ольга Чередник наголосила, що на Чернігівщині «Наш край» є лідером політичної підтримки і довіри людей за підсумком місцевих виборів у 2015-2017 роках.

“Більше 20% депутатів місцевих рад є представниками саме цієї політичної партії, партійні осередки ефективно діють у всіх райцентрах області. Крім того, у Чернігівській області «Наш край» є єдиною політичною силою, що послідовно підтримує децентралізацію, надає допомогу і підтримку працюючим ОТГ. У 2018 році обласна організація політичної партії «Наш край» продовжить реалізацію принципів і програми партії”, – впевнена вона.

У резолюції, схваленій на обласному форумі, «Наш край» заявив, що відстоюватиме продовження ефективної децентралізації, а також вимагатиме ухвалення нового Виборчого кодексу, що дасть змогу потрапити до парламенту новим політичним силам і позбавить Україну кланового укладу в законодавчому органі.