На Чернігівщині Комарівська ОТГ відзначила річницю свого створення

29.05.18

Першу річницю створення громади відзначили цими вихідними жителі і гості Комарівської ОТГ, що в Борзнянському районі.

Привітати іменинників прибули почесні гості, у тому числі депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край», виконавчий директор Чернігівського відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко, яка відіграла важливу роль у створенні громади і зараз надає консультації з різних питань, усіляко підтримує діяльність ОТГ.

«Комарівська ОТГ святкує день громади! Всі старостинські округи представили роботи майстрів, художню самодіяльність та українські страви! Мала честь вітати гостей свята від Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Активність жителів громади у конкурсах виставках свідчить про те, що громада живе й активно розвивається!», – поділилася враженнями Ірина Грозенко.

Представник “Нашого краю” Комарівський сільський голова Юрій Кантур також зазначив, що громада поступово розвивається.

«Ми тільки цього року перейшли на прямі міжбюджетні відносини, але самостійно утримаємо освіту, культуру, за наші кошти фінансуватимуться і бібліотеки. Поступово ремонтуємо дороги, зробили проекти на відновлення вуличного освітлення у 6 селах громади, плануємо капітально відремонтувати Комарівський будинок культури, який є центром культурного життя громади», – поділився він.

Під час свята у центрі Комарівки відбулася святкова концертна програма, різні виставки, конкурси і розваги.

Як відомо, Комарівська ОТГ була створена у 2017 році. Наприкінці квітня відбулися перші вибори депутатів сільської ради, де більшість серед інших політичних сил здобули представники «Нашого краю».