На Чернігівщині депутати «Нашого краю» затвердили план розвитку Талалаївської ОТГ

07.02.19

У Талалаївці Чернігівської області депутати політичної партії «Наш край», які становлять більшість у селищній раді, затвердили план перспективного розвитку ОТГ на 2019-2020 рік. Відповідне рішення схвалено під час чергової сесії селищної ради. Про це повідомив представник «Нашого краю», керівник громади Юрій Величко.

За його словами, перспективний план розвитку громади враховує актуальні проблемні питання місцевих жителів та передбачає їх поступове вирішення упродовж найближчих років.

Зокрема, йдеться про ремонт доріг комунальної власності у селищі Талалаївка і селах Липове, Скороходове, відновлення вуличного освітлення, реконструкцію дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють у громаді. Також у Талалаївській ОТГ планується відкриття інклюзивно-ресурсного центру. Також визначено наміри будівництва у громаді полігону твердих побутових відходів у смт. Талалаївка та артезіанської свердловини і водонапірної башти із станцією знезалізнення.

Серед інвестиційних проектів Талалаївської ОТГ названо завершення зведення комбікормового заводу у с. Понори, введення у дію зерносушарки , будівництво елеватора для зберігання зерна.

«Наш край» йшов на вибори із намірами покращити життя людей у громаді, і зараз ми працюємо над виконанням своїх зобов’язань», – наголосив Юрій Величко.