На Чернігівщині депутати “Нашого краю” виділили 1 млн грн на зовнішнє освітлення

22.02.18

У Парафіївській ОТГ депутати селищної ради, більшість яких представники “Нашого краю”, ухвалили Програму модернізації вуличного освітлення на 2018-2022 роки. Про це повідомила селищна голова Валентина Карпенко.

За її словами, кошторис Програми затверджено у сумі 2 млн грн, але вже цього року на поліпшення освітлення у селах громади із селищного бюджету виділено 1 млн грн.

“У Парафіївці добре освітлена лише центр та вулиця Новозаводська, де розташовані центр первинної медико-санітарної допомоги і центр надання адмінпослуг. Решта вулиць потребують освітлення. Так само є нагальна потреба відновлення освітлення у селах Петрушівка і Іваниця. Водночас, село Южне майже повністю освітлюється у вечірній час завдяки підтримці місцевого підприємства”, -зазначила Валентина Карпенко.

Вона наголосила, зараз розробляється проектно-кошторисна документація, а з настанням тепла розпочнуться роботи.

“У рамках виконання Програми у першу чергу освітлюватимуть вулично-шляхову мережу населених пунктів, аварійно небезпечні ділянки доріг, пішохідні переходи, дороги із насиченим автомобільним рухом та території об’єктів установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність населення”, -підсумувала вона.

Як відомо, у 2017 році за підтримки політичної партії «Наш край» покращено вуличне освітлення у 27 населених пунктах 7 районів Чернігівської області (встановлено 900 ліхтарів та прокладено 68 км електромереж).