На Чернігівщині депутат від «Нашого краю» очолив Бахмацьку райраду

21.03.19

На Чернігівщині депутат від «Нашого краю» Микола Іванюк очолив Бахмацьку районну раду. Відповідне рішення схвалено під час чергової сесії районної ради, повідомляє регіональна прес-служба партії.

Спочатку депутати на посаду голови райради висунули три кандидатури, у другому турі обирали з-поміж двох. За результатами таємного голосування головою Бахмацької районної ради обрано Миколу Михайловича Іванюка.

Новообраний голова райради подякував колегам за висловлену довіру. Також він зазначив, що наполегливо працюватиме над вирішенням важливих питань соціально-економічного розвитку Бахмацького району; створенням об’єднаних територіальних громад у районі. Зараз Микола Іванюк вважає, що важливим питанням є забезпечення проведення у районі виборів Президента Україна у рамках чинного законодавства.

До обрання на посаду Микола Іванюк, 1961 року народження, працював директором ТОВ «Сатурн», у  2015 році був обраний депутатом Бахмацької районної ради від політичної партії «Наш край», проживає у м. Бахмач.