На Чернігівщині депутат від «Нашого краю» допомогла придбати кисневі балони для Ічнянської лікарні

02.04.20

Депутатка Ічнянської міської ради від політичної партії «Наш край» Олена Бутурлим посприяла у придбанні кисневих балонів для Ічнянської центральної районної лікарні, що можуть бути використані для допомоги хворим, у тому числі на коронавірус.

За її словами, про проблему медичного закладу повідомив виконуючий обов’язки головного лікаря Григорій Ярошик і звернувся із проханням вирішити її.

«Звісно, ми не залишилися байдужими до цієї ситуації і фінансову допомогу у придбанні 30 кисневих балонів для лікарні надало ПрАТ «Ічнянський молочноконсервний комбінат, адже у багатьох випадках хворим на коронавірус потрібна киснева терапія», – розповіла Олена Бутурлим.

Станом на 2 квітня у Чернігівській області зафіксовано 5 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Місто Корюківку та село Комарівку Борзнянського району визнано осередками спалаху інфекційного захворювання.

Як повідомлялося раніше, фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді підтримала виділення 117 млн грн на протидію поширенню коронавірусу у Чернігівській області. У Михайло-Коцюбинській ОТГ «Наш край» допоміг масками, антисептиками, засобами захисту тощо. Депутат від «Нашого краю» Ігор Романенко надав 160 тис. грн Городнянській лікарні для протидії поширення корона вірусу.