На Чернігівщині «Наш край» передав засоби захисту для медиків у Михайло-Коцюбинську ОТГ

24.03.20

Представники Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» передали у Михайло-Коцюбинську громаду вироби медичного призначення і засоби захисту, у тому числі кілька сотень одноразових медичних масок.

За словами секретаря селищної ради Ніни Ворох, ця допомога є сьогодні вкрай потрібною, адже ФАПи у селах потребують і медичних масок, і одноразових рукавичок.

«Дуже вдячні за допомогу «Нашому краю», що вони не залишаються осторонь у такий критичний час, коли потрібно об’єднати зусилля у боротьбі із коронавірусом», – наголосила вона.

Ніна Ворох уточнила, що медичні засоби передадуть у Михайло-Коцюбинську амбулаторію та ФАПи у всіх старостинських округах ОТГ.

Сімейна лікарка Олена Мельник зазначила, що наразі медичні працівники в об’єднаних територіальних громадах повною мірою не забезпечені засобами захисту.

«До нас звертаються хворі із симптомами застуди, є пневмонії, однак одразу визначити – це звичайний вірус чи коронавірус неможливо», – говорить вона.

Основна проблема – відсутність на даний час в області тестів на визначення коронавірусу. Вона також висловила вдячність за надану допомогу, і користуючись нагодою, звернулася до земляків не нехтувати звичайними правилами, як вберегти своє здоров’я у період епідемії, – краще зменшити кількість соціальних контактів та без потреби не виходити з дому, особливо людям літнього віку.

Голова виконкому обласної організації ПП «Наш край» Юрій Музика наголосив: надзвичайно важливо, що у партійній команді є люди, які готові надати допомогу. «Наш край» не вперше відгукується на потреби жителів Михайло-Коцюбинської ОТГ, і продовжуватиме допомагати громадам Чернігівщини. Він також закликав усіх бути відповідальними і не наражати на небезпеку себе та своїх близьких.

NK 3 - На Чернігівщині «Наш край» передав засоби захисту для медиків у Михайло-Коцюбинську ОТГNK 6 - На Чернігівщині «Наш край» передав засоби захисту для медиків у Михайло-Коцюбинську ОТГNK 7 1024x768 - На Чернігівщині «Наш край» передав засоби захисту для медиків у Михайло-Коцюбинську ОТГNK 5 - На Чернігівщині «Наш край» передав засоби захисту для медиків у Михайло-Коцюбинську ОТГ