На Черкащині обласний осередок «Нашого краю» презентував команду кандидатів для участі у місцевих виборах

14.09.20

DSC 4872 300x191 - На Черкащині обласний осередок «Нашого краю» презентував команду кандидатів для участі у місцевих виборахГолова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний очолив виборчий список до Черкаської міської ради та балотуватиметься на посаду міського голови.

Крім того, керівник «Нашого краю» представив міську команду майбутніх кандидатів в депутати.

Коли я прийняв рішення балотуватися до міської ради, я чітко розумів, що без команди фахівців різних галузей насправді важко працювати на результат, – зазначає Анатолій Нужний. – І сьогодні я з гордістю дивлюся на свою черкаську команду і розумію, що мені вдалося підібрати справжніх професіоналів!

Серед майбутніх кандидатів в депутати в місті Черкаси «Наш край» представлятимуть відомі та фахові лікарі, педагоги, науковці, юристи, економісти, успішні підприємці та управлінці, громадські діячі, журналісти, спортсмени.

Анатолій Нужний презентував основні меседжі виборчої кампанії черкаської команди. Ключовий з яких – повернути місту цілісність! Адже протягом п’яти останніх років депутати розділили місто навпіл – на мікрорайон Митницю і всі інші райони. І бюджетні кошти на благоустрій та розвиток інфраструктури акумулювалися виключно на Митниці, в той час, коли всі інші райони міста залишалися без уваги.

В урочистому заході в Черкасах взяв участь народний депутат України, співголова політичної партії «Наш край» Сергій Шахов.

Мені приємно сьогодні бачити таку потужну команду у Анатолія Нужного, – зазначив нардеп. – Адже саме він – той керівник, який точно не сидітиме в кабінеті!

На переконання Сергія Шахова, найголовніше в роботі політика – це комунікація з людьми. Виборцю важливо бути почутим своїм депутатом та міським головою.

Я впевнений, що у цієї команди все вдасться і вони реалізують всі проекти для свого рідного краю! – запевнив Сергій Шахов. – А ми з народними депутатами від «Нашого краю» у Верховній Раді підтримаємо черкаську команду і, за потреби, завжди допоможемо!

Крім команди до Черкаської міської ради, на заході також представили майбутніх кандидатів з інших районів області до рад різних рівнів.

DSC 5101 1024x684 - На Черкащині обласний осередок «Нашого краю» презентував команду кандидатів для участі у місцевих виборах DSC 4872 1024x652 - На Черкащині обласний осередок «Нашого краю» презентував команду кандидатів для участі у місцевих виборах DSC 4905 1024x651 - На Черкащині обласний осередок «Нашого краю» презентував команду кандидатів для участі у місцевих виборах DSC 4989 1024x684 - На Черкащині обласний осередок «Нашого краю» презентував команду кандидатів для участі у місцевих виборах DSC 5055 1024x684 - На Черкащині обласний осередок «Нашого краю» презентував команду кандидатів для участі у місцевих виборах