Мирослав Хом’як, Львівщина: Менше говоримо, більше працюємо

19.09.15

Мирослав Хом’як, голова Львівської обласної організації політичної партії «Наш край», упевнений, що громадськість більше довіряє людям справи. Він керується принципом «менше політики – більше справ з розвитку нашого краю».

Розкажіть, будь ласка, за якими критеріями ви добирали людей до вашої команди.

На партійному з’їзді у Києві 17 вересня Львівську область представляли 40 делегатів. Це представники обласної та міської організацій. Міську організацію очолює Олег Баляш. Також є представники з усіх міст і районів області, що балотуватимуться до районних, сільських та селищних рад. Ми плануємо виставити наших кандидатів у всіх радах різного рівня Львівщини. Ми йдемо до громад, кажемо, що такі, як всі, проте менше говоримо – більше працюємо.

Чи претендуватиме «Наш край» на Львівщині на посади міських голів?

Так, звісно. По-перше, Олег Баляш вже заявив, що висуватиме свою кандидатуру на пост мера Львова. Загалом, ми розраховуємо, що від нашої партії на Львівщині балотуватиметься понад десять кандидатів у мери.

Хто є лідером списку кандидатів до обласної ради?

Я – Хом’як Мирослав Степанович, що стоїть перед вами, очолюватиму список до обласної ради. Саме таке рішення виноситиметься на обласну конференцію партії «Наш край». На Львівщині я народився і виріс. Довго працював на різних посадах у державних органах. Працював у бізнесі. Я є головою благодійного фонду «Допомога і турбота». Ми опікуємося проблемами людей, що воюють в зоні АТО, пораненими. Надаємо їм моральну, матеріальну та фізичну допомогу.

Чи можете назвати якісь конкретні проекти, якими ви пишаєтесь?

На сьогодні я – генеральний директор рейтингової радіостанції ТРК «Львівська хвиля», яка є одним з найуспішніших проектів у Львові. Пишаюся тим, що маю стосунок до цього ресурсу. Крім того, мій благодійний фонд реалізує проект до дня бібліотекаря – ми закуповуємо на 100 тис. грн. книжок для сільських бібліотек мого району. Провели опитування бібліотекарів і з’ясували, що у кожному селі є люди, які потребують певної літератури, і вони її отримають. Йдеться про різну за своїми напрямами літературу, зараз її підшукують і закуповують.

З чим ви йдете на вибори?

17 вересня на з’їзді ми отримали підтвердження того, що у нас збирається потужна команда господарників. Людей, які кожен на своєму місці – в селі, у міс ті – займаються конкретними справами. Переконаний, має бути менше політики та більше справ з розвитку нашого краю. На відміну від інших ми менше говоримо і більше працюємо.

Ми не лідерська партія, а командна!

Скільки, за вашим прогнозом, мандатів ви отримаєте у радах різного рівня?

Прогнози – річ невдячна. Ми зараз не прогнозуємо, а плануємо. Впевнені, що переможемо і обов’язково матимемо своїх представників у радах усіх рівнів.