Миколаївський «Наш край» вимагає від Кабміну переглянути комунальні тарифи

20.07.16

Депутатська фракція партії «Наш край» в Миколаївській міській раді виступає з ініціативою на найближчій сесії міськради звернутися від імені депутатів усіх фракцій до Кабінету міністрів України з вимогою невідкладно переглянути тарифи на житлово-комунальні послуги.

«Протягом останнього року тарифи на житлово-комунальні послуги: гарячу воду, тепло, газ і електрику підвищувалися тричі і досягли захмарного рівня. Більшість людей не зможуть сплатити квитанції на опалення, які вони отримають в листопаді, і країна опиниться перед прірвою кризи неплатежів, – каже співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край» Юрій Гранатуров. – Кабінет міністрів неодноразово наголошував, що високі тарифи є вимогою міжнародних кредитних інститутів, однак очевидна і катастрофічна корумпованість тарифів на послуги ЖКГ і їх складові на користь фінансово-олігархічних груп. Непрозорий характер формування і затвердження тарифів, дії незаконного регулятора НКРЕКП і монопольне становище енергопостачальників в результаті привели до невмотивованих, дикого зростання цін. Ми звертаємося до колег-депутатів по сесійній залі про підтримку звернення до Кабміну і тим самим стати на захист інтересів миколаївців. Навіть якщо ми зуміємо своїм зверненням уповільнити процес нарахування комунальних послуг за новими розрахунками – це буде вже перший крок на шляху відновлення соціальної справедливості », – сказав Юрій Гранатуров.
У своєму зверненні депутати пропонують зобов’язати Кабінет міністрів виконати наступні вимоги:
1. Зупинити підвищення тарифів.
2. Привести тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованих.
3. Ввести прозорі механізми тарифоутворення.
4. Заборонити енергогенеруючим компаніям виставляти авансові платежі і нараховувати пеню за несвоєчасно оплачені послуги.
5. Зобов’язати енергопостачальників встановлювати виключно поквартирні прилади обліку води, тепла та газу.
Фракція партії «Наш край» в Миколаївській міській раді наполягає на тому, щоб це звернення було винесено на найближчу сесію Миколаївської міської ради.